پروانه کاظمی بانوی مستقل هیمالیانوردی ایران.

خانم پروانه کاظمی کوه بانوی مستقل هیمالیانوردی ایران,نمونه ای  یگانه از یک انسان مقاوم و توانمند و سخت کوشی است که با جسارت ذاتی ؛ متکی به خویش و قائم بذات در بخش هیمالیانوردی ایران دارای اعتیار ویژه و از جایگاهی خاص برخوردار است, حضور وی (که با دعوت شازده و استاد اخضری صورت پذیرفته بود) در جمع کوهنوردان شهر همدان مغتنم . و شنیدن تجربیات و افکار شخصی او ارزشمند و اثر گذار و راه گشاست.افسوس که امکان بیشتری فراهم نبود ! تا اقشار مختلفی از جامعه کوهنوردی  در این همایش و گردهمایی حضور یافته و بهره مند گردند.

امید است باشگاهها و گروههای محترم کوهنوردی که در اشاعه و توسعه مبانی آموزشی و فرهنگ کوهنوردی در بین اعضا و جامعه کوهنوردی نقش بس والایی دارند,با تاسی از این رویه های مثبت و شایسته از خمودی و انزوای درون گروهی به پویایی اجتماعی تغییر وضعیت دهند.تا جامعۀ کوهنوری شاداب و اکتیوی داشته باشیم.از دیگرهمراهان خانم کاظمی حضور پیشکسوت ارجمند استاد کیومرث بابا زاده و و علی شاه محمدی و جناب کولف بودند.و در روز بعد نیز صعودی به قله یخچال صاحب الزمان ع داشتند که متاسفانه با مشغله فراوانی که  دارم, در هفته 72 ساعت کار که بردگان اهرام مصر هم بدان رکورد نمی رسند!  تصور نمی شد و امکان نداشت به همراهی و در خدمتشان باشم.  

آقایان ,1-جلال چشمه قصابانی ,2- محمد طالبی مقدم مربی و مدرس فدراسیون کوه نوردی.

آقای سعید اردبیلی از مربیان و دیواره نوردان پیشکسوت,آقای محسن باقریه از اساتید و پیشکسوتان هیمالیانوردی,خانم کاظمی

استاد اخضری و خانم کاظمی.

آقایان سید محمود اسدی ,پدر ویسی, و بهرام ذوالفقاری.

آقایان: ایرج جباری از مربیان و مدرسان فدراسیون کوهنوردی,مسعود عسگری مدیر وبلاگ فاتحان خورشید,و علی بیات مدیر وبلاگ دیار الوند.

 مطالبی افزونتری را در وبلاگ دوستان ملاحظه بفرمائید.

میهمان قله یخچال

 تقدیر و تشکر از بزرگان و کوهنوردان استان همدان

 پروانه کاظمی : کوهنوردی و تقابل عقل و احساس

 

/ 0 نظر / 28 بازدید