حضور مغتنم وبلاگ نویسان سراسر کشور در شهر همدان.

اما آنچه در اولویت اهمیت است. لزوم نگاهی عمیق به این همایش و فعالیت منسجم  آن عزیزان . و امکان حضور و دیدار اعضای گروهها و باشگاهها و آشنایی و ارتباط بیشتر به لحاظ ارتقای امور فرهنگی اجتماعی و تفاهم بیشتر در زمینه مشترکات فرهنگی کوهنوردی و همچنین پرداختن به مسائل ارتقای سطح آموزش عمومی و اشتراک مساعی در حفظ محیط زیست و اگوسیستم  کوهستان و تبین اخلاق در کوهنوردی و پرداختن به تبلیغ وسیع آموزشی جهت همگان و عموم مردم.

حال اگر مسئوولین ذیربط به  عمق و محتوای این فعالیت با شکوه و اثر گذار که بصورت خودجوش و مردمی تحقق یافته .توجه داشته باشند. قطعا اذعان خواهند نمود .که این بستر آموزشی مبتنی بر الفت و دوستی و با پیوند عاطفی اعضای جامعه وبلاگ نویس کوهنوردی سراسر کشور چه پتانسیل مستحکم و غنی جهت توسعه  وتحکیم بنیان های اساسی این رشته ورزشی را در بر دارد و بدون هیچگونه سرمایه گذاری دولتی . به چه میزان می توانیم از اثرات ارزشمند این گردهمایی به منظور توسعه و ارتقای کوهنوردی بهره مند گردیم.

باشد تا عزیزان وبلاگ نویس  بدور از هر گونه جانبداری غیر منطقی با مطرح نمودن مشگلات و معضلات و لزوم توجه به پرداختن به نفد جدی در خصوص حفظ و نگهداری از طبیعت.جریانهای کوهنوردی کشور را به طرز شایسته ومتین مورد بررسی و نقد قرار دهند تا در حوزه مدیریتی اصلحترین افراد انتخاب وبهترین راه و روش صواب پیموده شود.  در ادامه بر خود فرض میداند.از زحمات بی شائبه و شبانه روزی دوستان عزیز جناب آقای زارعی جناب آقای فواد رضابور و جناب آقای علی بیات و جناب آقای مسعود عسگری آقای عرفان رضابور آقای امین معین و سایر عزیزانی که در تمهد انجام مقدمات استقبال و فراهم نمودن امکانات و محل بذیرایی متحمل زحمات بی شماری گردیدند  تقدیر و تشکر نماید.

/ 1 نظر / 10 بازدید