پیام تسلیت

إنا لله و إنا إلیه راجعون

این همه رفتند و مای شوخ چشم                   هیچ از ایشان نگرفتیم اعتبار.

فکر می کنم با گذشت سالهایی از عمر , انسان بیشتر شاهد از دست دادن عزیزان و کسان و دوستان بیشماری خواهد بود.که تاب و تحمل آن سنگین و طاقت فرسا است, و این مصائب دردناک, هشداریست که زنگهای کوچ و رحیل را برای ما بصدا در خواهد اورد, که امروز و فردا هم نوبت ماست.آری امسال شاهد از دست دادن مادر بسیار مهربانم بودم. در میان دستان ما به پرواز درامد. و از این سراچه خاکی رو بسوی منزل بقا شتافت. و بر ما گذشت از دوریش آنچه گذشت.

و همچنین فراق بسیاری از یاران و دوستان. و در طی دو روز گذشته نیز سه تن از دوستان بسیار عزیز قدیمی و از همکاران ارجمند را از دست دادیم با اندوه جانگداز. مرحوم شادروانان باسامی آقای فرادات,آقای مهندس محمد زمانی,آقای رضا نورمحمدی. با عرض تسلیت به خانواده های عزیزان  و سایر دوستان , از خداوند منان رحمت و آمرزش واسعه برای شادی روحشان و صبر و تحمل برای بازماندگان مسئلت داریم.

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت همنورد عزیز آقای محمد رضا نورمحمدی را به اطلاع می رسانم.

 در ضمن فردا  از ساعت 9 الی 11 صبح روز پنچشنبه 24 آذر ماه مراسمی ختمی در حسینه بختیاریها به مناسبت در گذشت  همنورد فقید شاد روان مرحوم آقای محمد رضا نور محمدی برگزار خواهد شد . حضور شما سروران موجب تسلی بازماندگان و دوستان خواهد بود.

باعرض سپاس و تشکر.

 

/ 3 نظر / 17 بازدید
مجتبی طلایی

سلام. از بین عزیزانی که نام بردید من فقط افتخار اشنایی با اقای نورمحمدی را داشتم به قدری یاد ایشان در دل و ذهنم زنده است که اصلا نمی توانم از الفاظی نظیر مرحوم زنده یاد و........استفاده کنم. فراغ ایشان هنوز هم باور نکردنیه. دریغا شیر آهن کوه مردا که تو بودی و کوه وار پیش از آنکه به خاک در افتی نستوه و استوار مرده بودی. یادش جاوید.