صعود قزل ارسلان به همراهی همنوردانی از آرش.

از این رو هر گاه سعادت و توفیقی یافتیم,به استقبال از همگامی و همراهی با دیگر همنوردان شتافته ایم. و این نیز موهبتی بس والا و نعمتی بزرگ است. که خداوند سبحان این توش و توان و صحت را به ما عطا نموده که در پیماش طبیعت و حضور در کوهستان با دوستان جدید و تازه,همراه و همنوردیم.و کوهنوردان در تعامل و معاشرت با یکدیگر, این فرصت را یافته اند که تجارب نو و افکار متفاوت را  بهتر بشناسند و به معرفت بیشتر و کاملتری نائل شوند.

بدنبال هماهنگی آقای مهدی محمد شاهی با پدر ویسی مبنی بر  اظهار تمایل و حضور تیمی جوان متشکل از اعضای محترم گروه آرش تهران جهت صعود به قزل ارسلان؛تیم یاد شده با دو دستگاه اتومبیل شخصی پنجشنبه شب به همدان وارد و با استقبال آقای ویسی در منزل ایشان مستقر شدند و در روز جمعه راس ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد به اتفاق دیگر دوستان به وسیله 4 دستگاه خود روی سواری از همدان بسوی روستای سبز و خرم وهنان عزیمت نمودیم.

و پس از پارک ماشینها در انتهای جاده خاکی (در خانه ییلاقی ها, محل اسکان و اتراق عشایر وهنان)بسوی جانپناه فلزی  حرکت نمودیم. و با توقف و صرف صبحانه در جانپناه در ساعت 9 و سی دقیقه ضمن مشورت و هماهنگی با دوستان همنورد تصمیم بر آن شد از مسیر زمستانی قله را به اتفاق صعود کنیم. دوستان همنورد جوان ما تحت هدایت سرپرست  فهیم و متواضع خود آقای مهدی محمد شاهی بسیار فروتن ,خون گرم و صمیمی و توانمند بودند .

و با مشارکت در انجام کار تیمی در کمال ایمنی با شادی و انبساط خاطر قله را صعود کردند.و در طول برنامه با زحمات و راهمنایی و مساعدت آقای محمد ویسی , آقای سعید جهان آرا,و آقای احمد خلیلی روند برنامه بطرزی شایسته و مطلوب پایان یافت.

از دوستان ارجمند  که افتخار آشنایی و همراهیشان را داشتیم و متاسفانه نتوانستیم میزبان شایستۀ باشیم و امکانات رفاه و آسایش و پذیرایی آن عزیزان را فراهم نمائیم پوزش طلبیده و طلب بخشایش می نمایم.   

اسامی اعضای محترم باشگاه کوهنوردان آرش : -آقایان مهدی محمد شاهی 2-حمید تهرانی 3- مصطفی موسوی 4- امیر حسین شمس . خانم ها  5- فاطمه آقا جانی 6- نفیسه سلمانی 7-  مدیحه تهرانی  8- لیلا ثقفی.

 

 در کنار تیمی متشکل از کوهنوردان شهرستان کنکاور که در منطقه حضور داشتند.ثبت عکسی به یادگار.   

پی نوشت: مطلب بیشتری در این رابطه را در سایت وزین باشگاه کوهنوردان آرش, در اینجا ملاحظه بفرمائید.

صعود مشترک قله قزل ارسلان با گروه آوانگارد همدان

/ 0 نظر / 15 بازدید