کوهستان

امروز جمعه به اتفاق دوستان آوانگارد برنامه صعود به کلاغ لانه را داشیم.آقای حسین محمدی در تخت نادر راه بازگشت را در پیش گرفت.


 پدر و آقای سید محمود اسدی به همراهی آقای محمد معصومی و آقای حمید قهرمانی از مسیر کیوارستان در پناهگاه کلاغ به سایرین پیوستند. چند نفر از دوستان راهی صعود به سوزنیها شدند. در انتهای مسیر بر روی قله کلاغ لانه به نفراتی از دوستان عزیز که به همراهی آقای مجید قادری که جلو تر از گروه ما صعود را آغاز کرده بودند مصادف شدیم.

متاسفانه پناهگاه کلاغ لانه که سال گذشته با اعتبارات اداره کل تربیت بدنی. و زحمات گروههای کوهنوردی  شهرستان همدان تعمییر و مرمت گردیده بود. احتمالا در روز گذشته یا هفته قبل مورد تعرض و تخریب  عوامل ناشناس واقع و موجب شگسته شدن تمامی شیشه ها و پنجرهای آن شده بود. و در نتیجه خسارات سنگینی به کل بناهگاه کلاغ لانه وارد گردیده است.

لذا باشگاهها و گروههای کوهنوردی لازم است به مراقبت و نگهداری و صیانت بیش از بیش زیست محیط کوهستان و بناهگاههای آن اهتمام و مراقبت نمایند.    

 

بی نوشت:مطالب مربوط به تخریب بناهگاه کلاغ لانه را در سایت دیگر دوستان ملاحظه فرمائید.

خراب کاری در پناهگاه کلاغ لانه !

 
[ شنبه ۱۳٩٠/٥/٢٢ ] [ ۱٢:٢٩ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه