کوهستان

برنامه صعود به نخود چال به همراهی تیم کارگران شهرستان همدان در مورخ 25 اردیبهشت 94


در طی  هفته های گذشته در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری با دعوت و هماهنگی دوست عزیز و کوهیار بزرگوار خوش اخلاق با صفا استاد احمد صابریون چندین برنامه مشترک را در معیت تیم خوب کوهنوردی کارگران شهرستان همدان باتفاق دوستان همراه شرکت و برگزار نمودیم. در برنامه نخود چال مربی بزرگوار عباس دانشگر مقدم هدایت و راهنمایی تیم را بر عهده داشتند.صعود در یک هوای آرام بسیار گرم آغاز شد و همه اعضای تیم بر فراز قله ایستادند.جوی بسیار صمیمی و آگنده به عواطف و مهرورزی و یگانگی در بین همنوردان کارگر در لحظه لحظات برنامه صعود حاکم و حکم فرماست و از این رو با کمال میل و رغبت و افتخار می توان در برنامه های آنها شرکت جست.از خداوند سربلندی و موفقیت روزافزون آن عزیزان را خواهانم.


در ابتدای مسیر و  چشمه دامنه نخودچال شرایطی مطلوب و مناسب برای صرف صبحانه.در کنار دوستان عزیز و بزرگوار.همنوردان احمد خلیلی,مربی ارجمند عباس دانشگر مقدم, استادعباس فراهانی,علی محمودی , استاد احمد صابریون و پدر:محمد ویسی. 

عبور از مزارع و زمینهای کشاورزی ابتدای مسیر.

دیداری و گفتگویی با کوهنوردانی از شهرستان صحنه و کرمانشاه.

کوهیار مهران برهان.

برفراز قله در کنار دوستان عزیز و ارجمند همنوردانی بزرگوار , از تیم کارگران شهرستان همدان

برفراز قله.

برفراز قله.

چوپان زحمتکش منطقه نخودچال با سیمایی گشاده و کلامی گرم و صمیمی.

چشمه آب و محلی مناسب برای استراحت کوهنوردان.

محل توقف خودروهای دوستان همنورد.

[ دوشنبه ۱۳٩٤/٤/۱ ] [ ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه