کوهستان

گزارش تصویری برنامه صعود به کلاغ لانه.جمعه نوزدهم دیماه.

عقل جزوی عقل را بد نام کرد     کام دنیا مرد را ناکام کرد.

حضرت دوست بنای خلق و آفرینش را بر جمع نهاده است؛ و مجموعۀ کائنات در کوچکترین ذره گرچه مستقل اند و منفرد اما هدفی غایی را تبعییّت می کنند. که همانا جمع است. ازجمع اتحاد و یگانگی و امید بر می خیزد.و از فرد تنهایی و سکون و وحشت و دلسردی,گرچه در هر مراتب مبتنی بر سیر مراحل‌, افکار و دیدگاهها و مطالبات اجتماعی هر فرد متفاوت و متغییر است؛ اما هر چند برداشتهای فردی ما در آن حوزه به فراخور دانش و خواسته ما تامین نشود این دلیل یاس و حرمان نیست. در تشخیص مراتب سهوا دچار اشتباه شده ایم.


جوهر و گوهره ای ذاتی انسان برگرفته از مبدا هستی حقیقتی است به ودیعه نهاده از او , و این جذبه و کشش دم بدم اورا بسوی معبود ازلی از این شاخه بدان شاخه و از این شعله بدان شعله منجذب می دارد؛ دل و جان داغدار و بال و پر سوخته تا هم مگر لطف او کار ساز کند و دست گیرد.و الا در این پویش و انجذاب در بحر تحیر تا ابد سر گردان و ره گم کرده باقی خواهد بود.

دوستان همنورد ساطعی رحیمی.

دوستان همنورد کنکاوری که جهت صعود به الوند در منطقه حضور داشتند.. و فرزند برومند استاد محسن نیکروش ,فراز نیکروش سنگنورد مودب و مهربان کرمانشاهی را که همراه انها بود برای لحظاتی کوتاه ملاقات کردیم.

 همنوردان سید محمود اسدی و سرکار خانم زمانی.

قهرمانان سنگنوردی و هیمالیانوری سرکارخانم شاه محمدی همسر آقای حسین یزداندوست از قهرمانان و مربیان سنگنوردی کشور در کنار بزرگ بانوی هیمالیتنورد ایران سرکار خانم رضوان سلماسی. 

 

[ چهارشنبه ۱۳٩۳/۱۱/۱ ] [ ۱۱:٢٩ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه