کوهستان

بارش نسبتا خوب روز گذشته کوهستان الوند را سپید پوش کرد.در زمستان کوه و کوهنوردی حال و هوای خاص خود را دارد.دوستان همنورد به تناسب وقت و تمایل خود دامنه فعالیت متفاوتی دارند.و انتظار اینکه همه یکسان برنامه ای را ادامه دهند دور از ذهن است.پس بهتر این استکه یا با دل دوستان باشیم و نظرات جمع را بپذیریم و تحمل کنیم.و یا اینکه به تنهایی و با همنوردان محدودتری که نظرات مشترک و خواسته ای نزدیگتر بهم دارند هم گام و همراه گردیم.تا در طول روز نهایت بهرمندی از وقت را داشته باشیم.  


اردوگاه کیوارستان.

تاریگ دره و پیست اسگی.

حسین یارمطاقلو و حسین خدایی. دو فرد بزرگوار و زحمتکشی که پناهگاه میدان میشان در طی سالهای متمادی به مساعی آن عزیزان , آماده خدمات رسانی به کوهنوردان بوده است.آقای حسین یارمطاقلو که چندین سال از بازنشستگی ایشان سپری شده هنوز مشتاق و یار کوهنوردان است.و بعضا با حضور خود در کوهستان و پناهگاه میدان میشان که مسئولیت اداره آن را برعهده داشته هنوز لطف و وفاداری خود را به کوهستان و کوهنوردان با تبسم گرم و روی گشاده ابراز می دارد.  

فرمان دوست عزیز و ارجمند و از پیشکسوتان بزرگوار. 

پناهگاه قدیمی میدان میشان که به همت کوهنوردان در سال 1344 بنا گردید.

پناهگاه قدیمی میدان میشان.

خان و پدر.

جمع دوستان همنورد.

بارش سرما برف مانع پویندگان عاشق نیست.

سعید عزیز از زحمتگشان پناهگاه زیبای شماره یک.

[ شنبه ۱۳٩۳/٩/۸ ] [ ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه