کوهستان

هیمالیانوردان خوب کشورمان,خانم پروانه کاظمی و آقای جلال چشمه قصابانی.

افکار و منش افراد در عملکردهای اجتماعی آنان متبلور می شود. چه بسا محدودیت های اجتناب ناپذیری در حوزه فعالیتهای مطلوب داریم .هم در زمینه های مادی و معنوی. اما هنرمند کسی استکه  با امکانات محدود ,وسعت نظر دارد و با ظرافت و کاردانی و خلاقیت , استعدادی از خویش بروز می دهد که موجب شکفتی دیگران می شود.

کوهیار جواد زارعی دانشجوی فعال و پر جنب و جوشی استکه در زمینه های مختلف ورزشی و اجتماعی سعی و اهتمامی ویژه دارد. و با نگاه خاص خود در حوزه کوهنوردی به مسایل می نگرد.وبلاگ شخصی وی معرف افکار و برداشتهای او در زمینه کوهنوردی  اجتماعی است.


خانم پروانه کاظمی کوه بانوی مستقل هیمالیانوردی ایران,نمونه ای  یگانه از یک انسان مقاوم و توانمند و سخت کوشی است که با جسارت ذاتی ؛ متکی به خویش و قائم بذات در بخش هیمالیانوردی ایران دارای اعتیار ویژه و از جایگاهی خاص برخوردار است, حضور وی (که با دعوت شازده و استاد اخضری صورت پذیرفته بود) در جمع کوهنوردان شهر همدان مغتنم . و شنیدن تجربیات و افکار شخصی او ارزشمند و اثر گذار و راه گشاست.افسوس که امکان بیشتری فراهم نبود ! تا اقشار مختلفی از جامعه کوهنوردی  در این همایش و گردهمایی حضور یافته و بهره مند گردند.

امید است باشگاهها و گروههای محترم کوهنوردی که در اشاعه و توسعه مبانی آموزشی و فرهنگ کوهنوردی در بین اعضا و جامعه کوهنوردی نقش بس والایی دارند,با تاسی از این رویه های مثبت و شایسته از خمودی و انزوای درون گروهی به پویایی اجتماعی تغییر وضعیت دهند.تا جامعۀ کوهنوری شاداب و اکتیوی داشته باشیم.از دیگرهمراهان خانم کاظمی حضور پیشکسوت ارجمند استاد کیومرث بابا زاده و و علی شاه محمدی و جناب کولف بودند.و در روز بعد نیز صعودی به قله یخچال صاحب الزمان ع داشتند که متاسفانه با مشغله فراوانی که  دارم, در هفته 72 ساعت کار که بردگان اهرام مصر هم بدان رکورد نمی رسند!  تصور نمی شد و امکان نداشت به همراهی و در خدمتشان باشم.  

آقایان ,1-جلال چشمه قصابانی ,2- محمد طالبی مقدم مربی و مدرس فدراسیون کوه نوردی.

آقای سعید اردبیلی از مربیان و دیواره نوردان پیشکسوت,آقای محسن باقریه از اساتید و پیشکسوتان هیمالیانوردی,خانم کاظمی

استاد اخضری و خانم کاظمی.

آقایان سید محمود اسدی ,پدر ویسی, و بهرام ذوالفقاری.

آقایان: ایرج جباری از مربیان و مدرسان فدراسیون کوهنوردی,مسعود عسگری مدیر وبلاگ فاتحان خورشید,و علی بیات مدیر وبلاگ دیار الوند.

 مطالبی افزونتری را در وبلاگ دوستان ملاحظه بفرمائید.

میهمان قله یخچال

 تقدیر و تشکر از بزرگان و کوهنوردان استان همدان

 پروانه کاظمی : کوهنوردی و تقابل عقل و احساس

 

[ چهارشنبه ۱۳٩٢/۱٢/۱٤ ] [ ۱٠:٢٦ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه