کوهستان

یکشنبه, جولای ۱۰, ۲۰۱۱  بیراهه در دیار الوند

الوند - عکس از ویکی مدیا

بیراهه در دیار الوند

پس از استعفای بحث انگیز حمید رضا اولنج کوهنورد نامی و پرافتخار همدانی از پست ریاست هیئت کوهنوردی استان و سرگردانی کوهنوردان این استان، سرانجام اداره کل تربیت بدنی اقدام به معرفی سرپرست جدیدی برای هیئت کوهنوردی نمود.

اولنج که بر خلاف سایرین هیچگاه رئیسی سفارشی نبوده و نجابت و صداقتش مانع از حضور او در جمع تخریب گران محیط زیست الوند بود، برای جلوگیری از ظلم اداره کل به کوهنوردان استان، خود را فدای شهرش نمود و با استعفا راه را برای زراندوزان باز نمود تا شاید کوهنوردی همدان به میل مدیر کل ناآشنا به طبیعت در تخریب این دیار همگام شود.
از سوی دیگر اداره کل برای نشان دادن بغضش به اولنج بلافاصله نسبت به تامین هزینه های سفر برون مرزی کوهنوردان استان اقدام نموده، کاری که دو سال قبل با عدم حمایت از اولنج سعی در زمین زدن این کوهنورد و رئیس لایق هیئت داشت تا به همگان ثابت شود شعار مدیر کل، که پس از شکست در به کرسی نشاندن رئیس منصوبش در انتخابات قبل که گفته بود: "اولنج رئیس هیئت فدراسیون است و دیگری رئیس هیئت من" را بیش از پیش به اثبات برساند!
ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید هیئت کوهنوردی استان همدان و یادآوری اینکه کوهنوردی تنها در صعود به 7000 متری با سرپرستان سفارشی نیست! متذکر می شویم همدان مدتهاست در سنگنوردی که جزو برترینها بود هم جایگاهی ندارد! پس بجای گوش فرادادن به ندای اطرافیان، چشمها را باید شست!
و اما مدیر کل تربیت بدنی همدان نیز باید بداند اگر پاشیدن پول به دامان هیئتی ثمربخش بود، قطعن هیئت فوتبال استان از پس تنها تیم هدیه داده شده به همدان بر می آمد و می توانست مانع از حذف مفتضحانه تیم پاس و سقوطش به دسته دوم که همگی به نام اداره کل این استان ثبت شده گردد.
ان شاءالله مطلبی در این خصوص در وبلاگم قرار خواهم داد
منبع خبر: کوه قاف http://www.kouheghaf.blogspot.com/
[ سه‌شنبه ۱۳٩٠/٥/٤ ] [ ٢:۳٠ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه