کوهستان

مدیرکل محیط زیست استان همدان گفت: برای ساخت پارکینگ "تاریک دره" مجوزی از محیط زیست گرفته نشده است.

قربانعلی محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، توضیح داد: برای ساخت پارکینگ در تاریک دره از محیط زیست برای دریافت مجوز تاکنون استعلامی نشده است.

وی ادامه داد: ساختن پارکینگ در این منطقه باید به صورت کارشناسی صورت گیرد و اگر به صورت غیر کارشناسی انجام شود به محیط زیست آسیب می‌زند.

محمدپور اضافه کرد: با توجه به این که ساخت پارکینگ در این منطقه منجر به آسیب‌های زیست محیطی می‌شود باید از ساخت پارکینگ در این منطقه جلوگیری شود.


وی ادامه داد: برای رفع مشکل و کمبود پارکینگ در این منطقه باید پارکینگ موجود را به صورت طبقه‌ای ایجاد کرد.

محمد پور اظهار کرد: در صورتی که ساخت این پارکینگ با از بین بردن حریم رودخانه همراه باشد موجب تخریب محیط زیست می‌شود در حالی‌که با ساختن پارکینگ طبقه‌ای در مکان فعلی پارکینگ از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری می‌شود.

پی نوشت: اول اینکه تاریک دره که محیط زیست نیست جز محل زندگی مو رو ملخ و احشام و غیره .. دوم اینکه تو بیابان خدا حالا یه پارکینگ هم ساخته بشه چه اشکالی داره . سوم اینکه اصلا چه نیازی به مجوز داره میگیم کارشناسی بسازند مشکلی پیش نیاد مقداری از کار که انجام شده کار که تمام شد برا مجوزش یه فکری میشه .

منبع خبر سایت باشگاه کوهنوردی بویان همدان http://poyakoh.blogfa.com/post-190.aspx

[ سه‌شنبه ۱۳٩٠/٤/٢۸ ] [ ٧:٠٦ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه