کوهستان

برون از خوردن و خفتن جهانی هست انسان را

به  جانان  زندگانی  کن که  وصل  جاودان  دارد.

 باد پائیز ؛خزان برگ ریزان, با هر وزش خود هزاران برگ و بر خشگیده را از شاخسار درختان می زداید ,و در غریو سنگین کامهای خود بر بی اعتباری  جهان گذرا  نجوا می کند,اما ! کو ؟ گوش شنوا ؟که بجان نیوشد.تا قدر لحظات ناپایدار و خود و دوستان خویش را بدانیم. و عمر بر بیهوده سپری نسازیم.


یک هفته از شنیدن خبر تاسف بار درگذشت دوست همنورد شادروان جواد موجود پناه نمی گذرد.همراه همنوردی که در عنفوان جوانی پس از عمری تلاش و زحمت و پیمودن فراز و نشیب بی شمار و در نوردیدن ناملایمات و تلاطم بسیار؛ زورق لرزان زندگانی خویش را به آرامی در کنار ساحل امن رهنمون میشد که تند باد کیتی بهار وجودش را به سردی و خزان گرائید و فسرد؛ و مادر و همسر و طفل نوزادش را در گرانجانی روزگار در غم سنگین جانکاه یکه و تنها نهاد؛ و دوستان و همنوردان را متاثر و محزون نمود.

این عکس یاد آور صعود به آرارات است در مهرماه سال  1383  به اتفاق آقایان از سمت راست تصویر , شادروان جواد موجود بناه استاد عزت اله برق لشکری مسعود علیبور عباس حمیدیه , بنده و صادق قربانی 

به مناسبت هفتمین روز از درگذشت شادروان جواد موجود پناه از سوی خانواده آن مرحوم در  روز پنچشنبه مورخه 2/9/91 از ساعت 2 الی 5/3 بعد از ظهر مجلس یادبودی در مسجد حاج سید علی طباطبایی واقع در بلوار علویان کوی قصابان برگزار می گردد.

مرحوم  روانشاد جواد موجود بناه در طی سالهای اخیر علاوه بر صعود قلل مختلف ایران موفق گردید مسیرهای مختلف بیستون و دیواره علم کوه را در چند نوبت به همراهی همنوردش صادق قربانی صعود نماید فقدان زود هنگام این دیواره نورد  بی ادعا و صبور  متین را به خانواده و دوستان همنوردش تسلیت عرض می نماید. 

 

 

 

 

 

 

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٩/۱ ] [ ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه