کوهستان

دوچرخه سواری به ویژه کوهستان از مفرح ترین و مهیج ترین رشته های ورزشی است؛که با طبیعت و کوهستان عجین و مترادف است. و از عالیترین روشهای ارتقا آمادگی جسمانی است.که با موقعیت جغرافیایی شهرهای کشورمان مطابقت دارد.

روستای زیبا و سر سبر قاسم آباد در یازده کیلومتری اسد آباد واقع گردیده و دارای جاده اسفالته حدودا 5 کیلومتر و مابقی خاکی مسطح و خلوت و کم ترددی است که نسبتا شرایط خوبی دارد و برای دوچرخه سواری کوهستان امن و ایده آل است.

گر چه ایجاد و احداث طرح غیر اصولی جاده منتهی به گردنه که محل استقرار  بناهگاه تازه تاسیس . در تضاد با حفظ محیط زیست است.و ضرورتی در گشودن آن نبوده.اما در حال حاضر شرایط به گونه ای مناسب برای اجرای برنامه های دوچرخه گوهستان رقم خورده.

تصویر بالا موید حضور دوچرخه سوران مشتاق اسدآبادی در منطقه کرکسین است

 

 

 


آقای نادر خرم از دوستان هم نورد خوب اسدآبادی.

آقا مهدی با چهره خونگرم و صمیمی در مقابل تابلو کنترل و ذخیره برق بناهگاه کرکسین اسد آباد.

ایجاد تسهیلات رفاهی و برقرای سیستم برق خورشیدی و همچنین انتقال آب به مر کز بناهگاه همه گونه شرایط راحتی و آسایش را به نوعی فراهم کرده

که از اهم مسایل  تعمیم و رعایت و  آموزش و نگرش زیست محیطی است که در اولویت اول تمامی فعل و انفعالات در حول این محور باید انجام شود تا در نتیجه  شرایط زیست محیطی منطقه مصون و محفوظ بماند.

[ یکشنبه ۱۳٩۱/۸/٢۱ ] [ ۳:٤٤ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه