کوهستان

قزل ارسلان قلعه ای سخت داشت         که گردن به الوند بر می فراشت.

قزل ارسلان هر چند  در منظقه خط الراس الوند در جایگاه  نسبتا دور تری قرار  گرفته.اما صعود به آن  ارزش و لذت دیگری دارد.این کوه مخروطی استوار صخره ای, جایگاه ویژه ای در بین کوهنوردان داراست. و همه هفته حضور کوهنوردانی کم و بیش  در آن مشهود است.


 گروههای کوهنوردی بنا به تخصص  و اعتبار  فنی  و جایگاه قانونی  که دارند یگانه مرجع  تامین خواسته  مشتاقان جهت آموزش راهنمایی و هدایت , به منظور  صعود به قزل ارسلان و سایر مناطق کوهستانی هستند. که متاسفانه به لحاط عدم شناخت  و معرفی و ارتباط بهینه و کافی زمینه های لازم تعامل مطلوب  حاصل و مهیا نشده است.

کوه بانوان ارجمند و همنوردان محترم  از شهرستان تاریخی و کوهستانی نهاوند, که از همکاران شریف و عزیز آموزش و پرورش هستند ؛به اسامی بانوان ؛سرکار خانم همتی و سرکار خانم موسیوند و سرکار خانم ملکی با هماهنگی با دوست عزیز و ارجمند جناب آقای بیات در این برنامه حضور یافتند. ,و بنده فرصت را مغتنم دانسته ضمن تبریک ؛ به مناسبت حضور موفق آقای علی بیات در کلاس مربیگری کوهنوردی, که اخیرا از آن  باز گشته اند. و انشاالله با موفقیت به جمع محترم مربیان استان همدان خواهند پیوست.بدیشان تبریک و تهنیت عرض می کنم.

رعکسهایی از مراحل صعود از مسیر صخره ای و بر فراز قله و همچنین دیدار با دوستان کوهنوردی که در حال صعود به قله بودند. تقدیم میشود.ه بودند. تقدیم میشود.

وههایقانونی  که دارند یگانه م

ته  مشتاقان جهت آموزش راهنمایی و هدایت , به منظور  صعود به قزل ارسلان و سایر منا

بر فراز قله زیبای قزل ارسلان. تفرات از راست , آقای امیر احمدی؛خانم ملکی , خانم موسیوند , آقای علی بیات , خانم همتی , و بنده.

آآقای محمد نوروزی از کوهنوردان قدیمی و پیشگسوت و تیم همراهشان در حال پیمودن آخرین مراحل صعود به قزل ارسلان  که با جمع ایشان دیدار کوتاهی داشتیم.

طق آقای عباس دانشگر مقدم به همراه دو تن از شاگردان جوان خود , به اسامی آقایان سعید دینی و نوید عزیزی , که  در هنگام مراجعت ما در حال صعود از مسیر زمستانی بودند مواجه شدیم. و بعد با بیوستن آنها به ما , بس از صرف ناهار به همراهیشان از جانپناه قزل به سمت روستای زیبای وهنان حرکت نموده  و به همدان برگشتیم. و آقای امیر احمدی نیز چون همیشه با خود روی شخصی خویش در خدمت دوستان بودند.

[ یکشنبه ۱۳٩۱/۸/۱٤ ] [ ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه