کوهستان

نتایج ایرانی ها در رقابت های جهانی ایتالیا
توجه ویژه رسانه ها به تلاش سنگ نورد محجبه ی ایرانی

                                                              

به گزارش کارگروه روابط بین الملل فدراسیون از ترانتینوی ایتالیا، محل برگزاری رقابت های سنگ نوردی قهرمانی جهان؛ سنگ نوردان کشورمان که در دو بخش آقایان و بانوان در این رقابت ها شرکت کرده اند؛ تلاش ارزنده ای را در میان برترین های دنیا از خود به نمایش گذاشتند و توانستند نسبت به حریفان آسیایی خود جایگاه در خور توجه ای را در این مسابقات مهم کسب کنند.

این گزارش حاکی است: در بخش بانوان؛ حضور سنگ نوردان محجبه ی ایرانی و تلاش ارزنده ی آنان با پوشش؛ مورد توجه خاص دوربین های پخش زنده ی تلویزیونی ایتالیا و خبرنگاران و عکاسان خارجی قرار گرفته است.

نتایج سنگ نوردان کشورمان در دو بخش آقایان و بانوان در بخش مقدماتی رشته بولدرینگ به این شرح است:

- غلام علی برات زاده : در بین 71 شرکت کننده گروه خود؛ در رده بیست و پنجم قرار گرفت. (شایان ذکر است: وی از حیث نتیجه در میان آسیایی ها؛ پس از سنگ نورد ژاپنی که به مقام اول این گروه رسید، در رده ی دوم قرار گرفت) در این گروه سنگ نوردانی از اتریش و ایتالیا به ترتیب دوم و سوم شدند.

- حمید رضا توزندجانی: در بین 70 شرکت کننده گروه خود در رده سی و دوم قرار گرفت. (شایان ذکر است: وی از حیث نتیجه در میان آسیایی ها؛ پس از سنگ نورد ژاپنی که به رده بیست و یک و سنگ نورد ژاپنی که به رده بیست و دوم این گروه رسید، در رده ی سوم قرار گرفت) در این گروه سنگ نوردانی از سوئیس، چک و روسیه به ترتیب اول تا سوم شدند.

- مجتبی خدایی : وی با حمید رضا توزندجانی هم گروه شده بود، در نهایت در رده چهل و پنجم قرار گرفت (خدایی نیز در بین آسیایی های این گروه ششم شد).

- نگار ورشوچی: در گروه خود با دو تاپ مسیر که به جهت پوشش خاص وی، مورد توجه خبرنگاران و دوربین های تلویزیونی قرارگرفته بود؛ در رده بیست و دوم جای گرفت. (شایان ذکر است: وی از حیث نتیجه در میان آسیایی ها؛ پس از دو سنگ نورد کره ای و یک قزاقستانی  در رده ی چهارم قرار گرفت).

منبع خبر:کوهنوشت -http://koohnevesht.blogfa.com/

ضمن عرض تبریک به سرکار خانم نگار ورشوچی و آرزوی موفقیت افزونتر در عرصه های بین المللی برای ایشان و سایر مربیان و سربرستان عزیز زحمتکش.


 

 

 

 

 

[ یکشنبه ۱۳٩٠/٤/٢٦ ] [ ٩:٤٩ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه