کوهستان

 عمرِ در گذر و چشم بسته ما ؛ نه حقایق ! که در مرتبه ای درک آن نیستیم. بلکه واقعیات را هم هرگز نخواهد دید.

زنهار تا توانی اهل نظر میازار      دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده

چه امکانات و چه نعمت های متنوع و گوناگونی داریم. و چه وسایل و توانمندی! اما همه را به دیده ی نداشته هامان به هیچ می پنداریم و به کاستی ها می پردازیم! و چون چنینیم ! تنها و محنت زده و پریشان و پراکنده ایم. و در پراکندگی حزن تنهایی ؛ شادی بخش و فرح افزای خود و دیگران نیستیم. و چون دیگران را به فراموشی سپرده ایم خداوند نیز ما را به فراموشی خود و خویش وا می گذاردمان. 

شبگه گسترده نت, برکت و توانمندی و چشم انداز وسیعی بر افق زندگانی ما گشوده و ما را قادر ساخته که هم بر درگاه احدیت بایستیم و  بدو بپیوندیم. و هم به تیرگیها و بد گوهریهای اهریمنی متوسل شویم . مخیریم و اکراهی نیست.


ناصر مهر ورز هنرمند خوش صدا و نوازنده چیره دست شهر همدان در فراز و نشیب جبر محتوم زندگی خویش مراحل بی شماری را گذرانده و طی سالهای اخیر بطور جدی بیشتر به کوه و کوهستان رغبت و تمایل داشته و دارد. هرچند در دو سال گذشته با بیماری مواجه و درگیر بوده اما استوار و پایدار بر همه ی علتها فائق آمده و اخیرا نیز از طریق باشگاه پویان  و با سرپرستی شایسته بهروز احمدی (که در چند سال گذشته ایشان نیز با کمال جدیت موفق گردیده است, ضمن انجام برنامه های متنوع و دشوار از عهده سرپرستی برنامه های سنگین بطرز عالی و ممتازی بر آید). توانسته است دماوند بام ایران را صعود کند.

برای هر دوی این دوستان عزیز و گرامی تندرستی و موفقیت روز افزون خواهانیم.

اقای مهرورز را از سالیان دور بیاد دارم و ارتباط دوستی و همکاری با ایشان به سالهای 1357 در هنرستان دیباج منتهی میشود. ترانه ای که با صدای وی می شنوید مربوط به پنج شش سال پیش است که در میدان میشان به درخواست بنده بیاد سالهای دور و اردوهای رامسر مترنم شد و به اجرا در آورد و بنده به وسیله دوربین دیجیتالیم آنرا ضبط نمودم.. و تمام کار فنی این گلیپ صوتی به مساعی و همت دوست هنرمند و بزرگمنش و کوهیار عزیز و ارجمند آقای جواد زارعی نویسنده وبلاگ وزین و فاخر شازده کوچولو صورت پذیرفته و انجام شده است.

صعود قله دماوند جبهه غربی

شازده کوچولو :http://shazdekuchulo.blogfa.com/

 

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٦/۱٥ ] [ ۱:٥٤ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه