کوهستان

آقای احمد رضا سلگی از قهرمانان خوب و ارزنده سنگنوردی کشور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در سنگاپور مقام نهم را کسب کرد. ارتقا این رتبه و جایگاه  در آینده توسط ایشان دور از انتظار نیست. مشروط به اینکه دارای برنامه مدون در این زمینه باشیم.و به مدد کارشناسان و اولیای امور تمامی نارسائیها و کاستیهای موجود سنجیده و مرتفع گردد.

اهدا مدال قهرمانی در بهمن ماه سال 1384 توسط استاد محمد باقر عیوضی رئیس  وقت کانون کوهنوردی وزارت آموزش و برورش به احمد رضا سلگی. مربیان تیم سنگنوردی مقاطع راهنمایی و دبیرستان استان همدان آقایان  جمال حقانی و شهبازی در عکس حضور دارند.

 


و در کمترین زمان ممکن نسبت به فراهم آوردن امکانات مناسب ؛ انجام تمرینات خاص و گسترده ای برای این قهرمان بی ادعا و کم حرف و خوش اخلاق و صبور نهاوندی که با مقدورات و شرایط و امکانات زادگاه و شهرستان محل اقامت خود تحت نظارت و آموزش مربیان بومی قرار دارد  ؛ اقدام لازم صورت پذیرد. هر چند تا به حال بار سنگین به ثمر رساندن فعالیتهای ورزشی این جوان سخت کوش خوشنام و محجوب بر دوش خود و خانواده و مربیان و هیئت شهرستان نهاوند بوده و هست. اما جا دارد مسئوولین فدراسیون در بخش قهرمانی نگاهی بنیادی و اصولی و توجهی خاص و ویزه به ایشان داشته باشند...

از راست به ترتیب آقایان محمد طالبی مقدم , احمد رضا سلگی و استاد نعمت اله اخضری.

تصاویر مربوط به  توزیع  مدال و احکام  کسب عنوان  دوم تیمی سنگنوردی استان همدان در مسابقات قهرمانی آموزشگاههای کشور در بهمن سال 1384 در تهران می باشد.

لازم بذکر است  علاوه بر کسب عناوین نایب قهرمانی سنگنوردی در مقاطع راهنمایی و متوسطه , تیم کوهنوردی آموزشگاههای  استان همدان  مرکب از دانش آموزان شهرستان اسدآباد با مربیگری آقای اصغر رجبی علیرغم شایستگی و استحقاق لازم عنوان چهارمی کشور را در ضمن همان مسابقات احراز نمود.آقای عباس دانشگر مقدم به عنوان داور مسابقات و بنده نیز بعنوان سربرست سه تیم اعزامی در مسابقات یاد شده حضور داشتیم.

[ یکشنبه ۱۳٩۱/٦/۱٢ ] [ ۱٢:٢۱ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه