کوهستان

مسابقات کشتی انتخابی استان همدان باشگاه تاج سابق سال 1342

گر چه گذر  عمر و روزهای زندگی بسیار پر شتاب است ! اما خاطرهها و یادها از ذهن زدودنی نیست.انسانها و دوستان زیادی را می شناسیم ؛ می بینیم.و تصویرهای ماندگاری از افراد در طول عمرمان در یاد و خاطرمان ثبت و محفوظ است.هر چند بطور کلی از حال و روز و احوال یکدیگر به رغم مشگلات روزمره بی خبر نیستیم .اما از درد و کسالت و گرفتاریهای دوستان غافلیم. چه می شد ابرهای تیره و تار از آسمان زندگیمان  به کناری می رفت.تا شاید اندکی تسلای خاطر ,و همدل و غمخوار یکدیگر باشیم. شنیدن خبر بیماری دوستان از خود آنها و نه از دیگر یاران به مثابه یک اصل متداول جاریست.


گرچه در عصر و زمانی زندگی می کنیم , که به مدد تکنولژی نوین ارتباط و اتصال با افراد و دوستان به سهولت مقدور و میسر است.

لیکن صرفا از پی رفع نیاز و دسترسی به آمال  و مقاصد مادی و رفع حوایج این تماسها برقرار و صورت می پذیرد.نه از جهت پرس جو از حال و احوال یکدیگر!

سالن جهان بهلوان تختی همدان کشتی در مقابل جهانگیر عبدالباقر( از قهرمانان جهان) سال 1346 

سال 1347 تهران  استادیم کارگران دریافت کاب اخلاق

 

و این تنهایی تعبدی و اجباری را  در فرهنگ  شهروندی کنونی گاها در تبلیغ شعار گونه ی رسانها شاهد هستیم ؛ که می گوید: هیچ کس در هیچ جا تنها نیست !. حتی شایع و همه گیر شدن استفاده از تلفن همراه به وحدت اجتماعی نیفزود بلکه به دوری و تفرق و تنهایی افراد منجر گردید..

سال 1377  جبهه جنوبی دماوند آبشار یخی

متاسفانه دوست پیشکسوت و با اخلاق و مهربانمان آقای سیدحسن موسوی چندیست دچار کسالت و بیماری بود و بحمدالله اکنون  وضعیت جسمانی ایشان بهبود یافته و در شرایظ نسبتا طبیعی است.

از خداوند برایشان  صحت و سلامت توام با شادابی و نشاط خواهانیم.

دیدن تصاویری از سالهای بسیار دور  از فعالیتهای ورزشی و دوران قهرمانی ایشان در رشته کشتی و چند عکس از کوهنوردی خالی از لطف نیست.

الوند.

 

 

[ دوشنبه ۱۳٩۱/٤/٢٦ ] [ ۸:٤۱ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه