کوهستان

با دعوت پر مهر و زحمات بی شائبه ی جناب آقای فواد رضا پور , این دوست و کوهیار صمیمی و با اخلاق که پرورش یافته در دامان یک خانواده اصیل و بزرگ فرهنگی است.نخستین جلسه رسمی کوهنویسان همدان در روز پنجشنبه راس ساعت 30/17 در محل پیست اسکی تاریگ دره با حضورر 13 تن از وبلاگ نویسان تشگیل گردید. و پیرامون کوه و کوهستان و کوهنوردی مباحث مبسوطی مطرح و مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفت.


خوشوقتانه به لحاظ پتانسیل قوی و پیشنه مستحکم تاریخ مدون کوهنوردی در شهر همدان. بسهولت نقاط مشترک ذهنیت حضار معطوف مسائل بنیادی و اصولی و محور اساسی گفتگو ها برپایه های ارکان و ملاحظات اخلاقی و مطالب آموزشی چه در زمینه های فنی و زیست محیطی, و صیانت از کوهستان و ارتقای دانش همگانی. ضمن محترم شمردن تفاوتهای روشها و نقطه نظرات و آرا و سلایق کوهنویسان که مستقلا منبعث از برداشتهای شخصی و به مثابه دفترچه یاداشت. و طرز تلقی مسائل از جنبه دیدگاه شخصی افراد محسوب شده.(و به آن احترام می گذاریم.) با نگاهی عام به موارد مطروحه بپردازند.

 تا ضمن تقویت و اعتلای کوهنوردی.در نظر عموم مخاطبان تاثیر منفی و کاذبی ایجاد ننماید و موجبات سو تفاهم و بد بینی در اذهان عمومی جامعه فراهم نگردد.از اهم قابل توجه تاثیر گذاری نقش گروهها و باشگاههای محترم کوهنوردی که از اصلیترین  پایه های آموزشی توسعه و ارتقای جایگاه غیر قابل انگار کوهنوردی کشور محسوب میشوند و متاسفانه کمرنگ در این نشست حضور یافتند.امید است در ادامه مراحل بعدی تشکیل جلسات با حضور گرم و مستمر خود در جایگاه قانونی خویش به قوام و بهبود شرایط موجود تشریک مساعی فرمایند..

[ شنبه ۱۳٩۱/٢/٢ ] [ ٢:۳۱ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه