کوهستان

جهان و امور سلسه وار او نه در تملک انحصاری کسیست!و نه یارای کس به تملک آن. نظام خلقت اقتضای جمع اضداد را دارد.و صانع کل مصلحت عام  خلقت را بر کائنات مستولی نموده.و جهان هستی و هر چه دروست بر مداری از مشیت تامه او در سیر قهری خویش است.گرچه ما تابعی از کل آفرینش هستیم,و در حوزه اختیارات خود آزادیم.اما این بدان معنا نیست!که مصلحت خویش را رغم زنیم.

در طی سالهای 88 و ابتدای سال 90 علیرغم کارهای سودمند و بیشماری که توسط عزیزانی از مربیان, اساتید و مدرسان و پیشکسوتان, و سایر اعضا, در هیئت استان همدان انجام شد.که قابل تقدیر و تحسین, و ماندگار است.از جمله کارهای عکاسی:( اقای علی بیات و آقای مجید الوندی.) و اهم فعالیتهای بی شمار و ارزشمند آقای هادی گلزاری, آن انسان متین کم حرف و فهیم و صبور که با حیای ذاتی خویش ,با هنرمندی لحظاتی بیادگار ماندنی را ثبت  و جاودانه نموده است. در تهیه گزارشهای مصور و فیلم های متعدد از جلسات همایشهای بزرگ کشوری به مانند تجلیل از هیمالیانوردان ایران زمین.


تجلیل از پیشکسوت بزرگ همدانی آقای کوثری تجلیل از یاد و خاطره بنیانگذاران ساخت پناهگاه میدان میشان. مراسم یاد بود سالگرد شادروانان مرحوم فقید استاد و  پیشکسوت بزرگ کوهنوردی ایران فریدون اسماعیل زاده و هیمالیانورد خونگرم و صمیمی روانشاد خلیل عبد نکویی پور .و از صعود های مکرر و اردوهای آمادگی متعدد , درخط الراس کوهستان الوند,(یخچال-الوند کلاغ دائم برف قزل ارسلان کلاه قاضی)و شرکت دراردوی امادگی, کوههای کردستان و دماوند,( در چند مرحله و نوبت), دنا,درفک, دالخانی.

و سایر برنامه های کوچک و بزرگ که با زحمات بی شائبه و بدون چشم داشت مادی و با امکانات شخصی خود توسط دوست عزیز و همنورد و کوهیار ارجمند جناب اقای هادی گلزاری انجام شد.که تمامی کارهای فنی آثار موجود, از قبیل عکاسی فیلمبرداری. تدوین میکس صداگذاری و مونتاز و سایر امور هنری با هزینه و امکانات خصوصی خود, مرضی حق تعالی انجام داده.

 که هم اینک آرشیو کاملی از آثار هنری ساخت ایشان موجود و قابل دسترسی است. و متاسفانه تا کنون  چون دیگر خدمتگزاران کوهنوردی, که منشا خدمات کثیری بوده اند.هنوز مجالی یافت نشده, بشگل ساده و بی تگلف,حتی تلویحاً از محضر آنان تقدیر و تشکری بجا و در خور انجام شود.

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/۱/۱٧ ] [ ۸:٠٧ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه