کوهستان

گردهمایی و صعود دوستان و همنوردان دنیای مجازی تحت عنوان صعود قلم به قـلٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌه یخچال همدان به مدد دستیابی و استفاده از امکانات فن آوری شبکه اینترنت بطرز خود جوش تحقق یافته و در مقایسه با رشته های گوناگون ورزشی جذاب و پر طرفدار در سطح دنیا و ایران به جرات میتوان گفت که کوهنوردی تنها رشتهء ورزشی استکه تعداد بی شماری کوهنویس و یا به قولی وبلاگ نویس با قلم و بیان و اندیشه شخصی خود به آن می پردازند ( و لازم به ذکر است که که این ماهیٌیت ذاتی و در فطرت و سرشت کوهنوردی است و از بزرگ مرد کوهنوردی ایران اجل و کتیبه ای وسایرین میتوان نام برد)

که چه آثار ارزشمند مکتوبی را عرضه و ارائه نموده اند و اکنون  کوهنوردان از طریق شبکه نت به شیوه شایسته از آن بهرمند می گردند.و عناوین مختلف چون گزارش صعود و مطالب علمی متنوع و موارد دیگر به خصوص ایجاد تفاهم و دوستی و ارتباط و آشنایی و استفاده متقابل از نظرات و پتانسیل بالقوه مردمی که باعث روشنگری و هدایت و رشد و بالندگی فنی و علمی سطح کوهنوردی کشور عزیزمان ایران است.


از زمینه های بارز و ارزنده این همایش فرهنگی اجتماعی که با میزبانی مطلوب و شایسته همدانیها و تحت سرپرستی شایسته و ارزنده آقای فواد رضاپور و هیئت همراه ایشان اجرا گردید. که غالباً با شرکت جوانان کوهنویس و نوجوان سنگنورد خانم شیدا آفرین زاده  صورت پذیرفته و تشگیل شد. حضور سایر افراد شاخص و آشنا از مربیان و مدرسان فدراسیون و پیش کسوتان عزیز و ارجمند  که وجه تمایز این صعود با برنامه های قبلی است.

حضور پیشکسوت بزرگ کوهنوردی ایران جناب آقای کیومرث بابازاده و همچنین فعال اجتماعی طبیعت دوست جناب آقای عباس محمدی از انجمن کوهنوردی ایران و آقای حسین رضایی رئیس محترم کمیته روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران.و مربیان و مدرسین عزیز و ارزشمند فدراسیون جناب آقای محمد طالبی مقدم و سرکار خانم پرستو ابریشمی . سر کار خانم لیلا ولی بور و دیگر عزیزان. از جنبه های بارز و دیگر ره آوردهای آن صدور بیانیه ای مبنی بر صیانت از حریم طبیعت و کوهستان  از  ویژگیهای ممتاز این همایش با شکوه و موفٌق محسوب میشود.

 

[ جمعه ۱۳٩٠/٤/۱٠ ] [ ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه