کوهستان

اهل قلم در صعود قلم به قله یخچال

ششمین دوره سالیانه صعود خودجوش وبلاگنویس کوهنوردی سراسر کشور که  طی  چندسال گذشته  صورت پذیرفته. و اهمیت پرداختن به این مهم. ضمن اظهار خوش آمدگویی و استقبال از حضور گرم این عزیزان و عرض خیر مقدم  و آرزوی بهروزی و تندرستی . و سپری نمودن لحظات و اوقات خوش برای این میمانان عزیز و ارجمند. شاید تبلیغ و اطلاع رسانی  در خور و شایسته  جهت سایر کوهنوردان و گروهها و باشگاههای کوهنوردی نیز انجام نشده .تا جامعه ورزشی همدان بتواند میزبان شایسته ای برای حضور این عزیزان باشد. و یا اینکه بتوانند به مجریان و میزبانان این گردهمایی مساعدتی هر چند ناچیز و کوچک بنمایند. 


اما آنچه در اولویت اهمیت است. لزوم نگاهی عمیق به این همایش و فعالیت منسجم  آن عزیزان . و امکان حضور و دیدار اعضای گروهها و باشگاهها و آشنایی و ارتباط بیشتر به لحاظ ارتقای امور فرهنگی اجتماعی و تفاهم بیشتر در زمینه مشترکات فرهنگی کوهنوردی و همچنین پرداختن به مسائل ارتقای سطح آموزش عمومی و اشتراک مساعی در حفظ محیط زیست و اگوسیستم  کوهستان و تبین اخلاق در کوهنوردی و پرداختن به تبلیغ وسیع آموزشی جهت همگان و عموم مردم.

حال اگر مسئوولین ذیربط به  عمق و محتوای این فعالیت با شکوه و اثر گذار که بصورت خودجوش و مردمی تحقق یافته .توجه داشته باشند. قطعا اذعان خواهند نمود .که این بستر آموزشی مبتنی بر الفت و دوستی و با پیوند عاطفی اعضای جامعه وبلاگ نویس کوهنوردی سراسر کشور چه پتانسیل مستحکم و غنی جهت توسعه  وتحکیم بنیان های اساسی این رشته ورزشی را در بر دارد و بدون هیچگونه سرمایه گذاری دولتی . به چه میزان می توانیم از اثرات ارزشمند این گردهمایی به منظور توسعه و ارتقای کوهنوردی بهره مند گردیم.

باشد تا عزیزان وبلاگ نویس  بدور از هر گونه جانبداری غیر منطقی با مطرح نمودن مشگلات و معضلات و لزوم توجه به پرداختن به نفد جدی در خصوص حفظ و نگهداری از طبیعت.جریانهای کوهنوردی کشور را به طرز شایسته ومتین مورد بررسی و نقد قرار دهند تا در حوزه مدیریتی اصلحترین افراد انتخاب وبهترین راه و روش صواب پیموده شود.  در ادامه بر خود فرض میداند.از زحمات بی شائبه و شبانه روزی دوستان عزیز جناب آقای زارعی جناب آقای فواد رضابور و جناب آقای علی بیات و جناب آقای مسعود عسگری آقای عرفان رضابور آقای امین معین و سایر عزیزانی که در تمهد انجام مقدمات استقبال و فراهم نمودن امکانات و محل بذیرایی متحمل زحمات بی شماری گردیدند  تقدیر و تشکر نماید.

[ چهارشنبه ۱۳٩٠/٤/۸ ] [ ٧:۱٢ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه