کوهستان

إنا لله وإنا إلیه راجعون

با نهایت تاسف و تالم

دقایقی قبل خبری از پیدا شدن یک تن از مفقود شدگان ساتحه ی ریزش بهمن روز جمعه در پیست اسکی تاریک دره اعلام شد.اخبار رسیده حاکی از آن است که با تلاش ستاد اجرایی جستجو گرا ن از صبح امروز متشگل از همه با همیاری و مساعدت تمامی ارگانها  هلال احمر ,گروهها و باشگاهها و افراد مختلف در پائین ترین قسمتهای  انتهایی ریزش بهمن که از روز گذشته به وسیله بیل مکانیکی مورد کاووش و جستجوی دقیق و عمیق قرار گرفته بود. پیکر بی جان شادروان اکبر سماواتی از اسکی بازان و راننده برف کوب از اعماق بهمن یافته شد و به پائین منتقل گردید.

با عرض تسلیت و اظهار همدردی با خانواده آن مرحوم و هیئت اسکی و جامعه ی محترم کوهنوردان و اسکی بازان, برای شادی روح آن نو گدشته که در حین انجام وظیفه و در راه خدمت به ورزشکاران جان خود را از دست داده طلب مغفرت و برای باز ماندگان تحمل و بردباری و صبر  جمیل خواهانم .


شادروان اکبر سماوات که در حال خدمت و انجام وظیفه جان به جان آفرین سبرد. روانش شاد باد.

اخبار کاملتر را در سایتهای, هیئت کوهنوردی  و دیگر دوستان ملاحظه فرمائید.http://www.hamedanclimb.ir/index.php?pid=3&newsid=491

ماکما: بهمن بزرگ و میل سونداژ های کوچک ...

 (فاتحان خورشید ( طلوع سپیده :تلاش برای یافتن قربانیان بهمن به ثمر نشست

 شازده کوچولو : پیدا شدن یکی از مفقودین حادثه بهمن پیست اسکی همدان

 

پی نوشت:در شامگاه محنت زای امروز با تلاش بی وقفه کاووشگران خستگی ناپذیر  پیگر بی جان شکوفه ی گلستان دامن  الوند , ( خانم سمیه قهرمانی همسر آقای فرهاد میرزاجانی) در میان انبوهی از توده برف سرد سنگین همچون نرگس و سوسن پاک کوهستان الوند, بیرون کشیده شد.تا اشگ و آه به خون نشسته و خشگ شده ی مصیبت زدگان,  قدری تسگین یابد. باشد تا رحمت و بخشش و اسعه ای الهی آرامش و آمرزش  را بر بازماندگان داغدار و این نوگل در گذشته, ساری و جاری سازد. و ما به خود آئیم, که جهان سپنچی دلبستن را نشاید.

 

[ دوشنبه ۱۳٩٠/۱۱/۱٧ ] [ ٢:٥٧ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه