کوهستان

طی دو روز گذشته کوهستان  الوند همدان شاهد و ناظر جاری شدن چندین بهمن سهمگین بسیار مدهش بود. که منجر به کشته شدن دو تن از همنوردان عزیز اسدآبادی, و جرح و مصدومیت دو تن دیگر از این عزیزان  در کوهستان کرکسین  الوند گردید. که با لطف و مرحمت حضرت خق، و با حضور و مساعدت جمع کثیری از مربیان و امدادگران و کوهنوردان و سایر هموطنانمان  با امداد رسانی بسیار سریع در دل تاریگی شب از چنگال مرگ حتمی رهایی یافتند.


در حادثه تلخ  دیگری در امروز جمعه 14/11/90 در بیست اسکی تاریگ دره همدان  با ریزش بهمن بسیار سنگین مهیب سطح بسیار بزرگی از بیست را بهمن در می نوردد. و تا اخرین دقایق فعالیت  امداد رسانی و نجات. نتایخ مثبتی بعمل نمی آید. و در بازبسین دقایق دیر هنگام بس از شور و مشورت و اتخاذ تصمیم نهایی دنباله  کار امداد رسانی به صبح روز بعد موکول می گردد . در آخرین لحظات تعداد آمار  مفقودین احتمالی این حادثه  از سه نفر به بنج تن افزوده می گردد. . و بر شدت تالمات  روحی و جسمی  همه کسانیکه  در این امداد رسانی حضور دارند می افزاید.

محدوده وسیع ریزش بهمن را مشاهده می فرمائید.

کامیونها در حال برف روبی و اجرای عملیات باز کردن جاده تاریگ دره (بیست اسکی)

همه در حال کمک و .........

مطالب افزونتر  در مورد ریزش بهمن.

ماگما:جمعه سیاه الوند

(فاتحان خورشید ( طلوع سپیده :تصاویری از حادثه بهمن تاریک دره همدان

 شازده کوچولو :بهمن در الوند و جمعه سیاه برای کوهنوردان

 گروه کوهنوردی آناهیتا :جمعه سیاه در الوند

تاریخ کوهنوردی همدان : هشدار به کوهنوردان(وقوع بهمن)

 

[ شنبه ۱۳٩٠/۱۱/۱٥ ] [ ۱٢:٢۱ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه