کوهستان

 زمین لرزه ای به بزرگی 9/3 در مقیاس امواج درونی (ریشتر) ساعت 13 و 14 دقیقه و 49 ثانیه روز یکشنبه حوالی 'داوود آباد'' واقع در استان مرکزی را لرزاند.

 به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، شبکه های لرزه نگاری وابسته به این مرکز مشخصات این زمین لرزه را 29/34 درجه عرض شمالی و 03 / 50 درجه طول شرقی ثبت کرده اند.

بر اساس این گزارش همچنین زمین لرزه دیگری به بزرگی 4 در مقیاس امواج درونی (ریشتر) ساعت 13 و 16 دقیقه و 17ثانیه این منطقه را لرزاند.

هنوز هیچ گزارشی درباره تلفات جانی و یا مالی از این زمین لرزه مخابره نشده است.                         منبع خبر گزاری برنا:http://www.bornanews.ir/Pages/News-93706.aspx


زمین لرزه ای به قدرت 7/ 3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد روز یکشنبه حوالی بوشکان در استان بوشهر را لرزاند.

۱۳۹۰ یکشنبه ۲ بهمن ساعت 12:35

 به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از شبکه های لرزه نگاری وابسته به مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ، این زمین لرزه ساعت 6 و 52 دقیقه و 19 ثانیه روز یکشنبه در موقعیت جغرافیایی 92/ 28 عرض شمالی و 62/ 51 طول شرقی رخ داده است.
گزارشی از خسارت احتمالی این زمین لرزه تا لحظه مخابره خبر دریافت نشده است.
منبع:برنا http://www.bornanews.ir/Pages/News-93700.aspx
[ یکشنبه ۱۳٩٠/۱۱/٢ ] [ ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه