کوهستان

با دیدن این زمین ورزشی که نیاز به کمترین توجه ,جهت رفع کمبودها و رفع نقایص خیلی جزیی دارد.به یاد سالهای گذشته افتادم که بمنظور دریافت و تحویل توب بسکتبال برای مسابقات قهرمانی دانش آموزان به محل تربیت بدنی آموزشگاهها مراجعه کردم.


و با کلی بحث و گفتگو مسئوول مربوط را متقاعد کنم ,که تعداد 2 عدد توپ  تحویلی باید از نوع چرمی مرغوب استاندارد برای اجرای مسابقات باشد. در زمان آموزش که وقعی ننهادند و به توپ های معمولی غیر استاندارد بسنده شد.در نهایت پس از تحویل , زمان حک شده بر روی توپ ها نشان دهنده سپری شدن18و 16  سال از ساخت انها بود , که بصورت خیلی بدی در زیر سنگینی کارتن سایر اقلام انبار شده , به نوعی پنهان شده بود.! نی دانم برای چه روزی ؟

بگذریم ,گرچه سرانه دانش آموزان برای هر سال تحصیلی تخصیص می یابد و باید در آن حوزه نیز صرف گردد.متاسفانه روسای تنگ نظر و بخیل ایده دیگری داشتند, و انهم انبار داری بود. و اعتراض من مبنی بر احتمال اشگال در توپ ها بلحاظ تحمل فشار و وجود شیار و خط بر روی سطح آنها که از نظر ظاهری آسیب دیده به نظر میرسیدند نیز بجایی نرسید.بله در هنگام باد نمودن آنها در سالن والف یکی از آنها که خراب بود و هر از گاهی باید مجددا باد می شد, و توپ دیگر هم , اصلا قابل استفاده و تعمییر نبود.

زمین ورزشی بسکتبالی را که در تصورها مشاهده می فرمائید , دارای پایه و حلقه و خط کشی لازم است. و از چندین سال گذشته آماده بهره برداری شده .اما بدون حلقه و تور و شاید هم توپ.انجام  اینگونه طرحها و ارائه کارهای ناتمام و ناقص جز اتلاف سرمایه و وقت جوانان این مرزو بوم چه حاصلی دارد. و متاسفانه باز جستی هم نیست.اگر حداقل تخته های آن دارای سوراخ لازم بود ,بنده میتوانستم نسبت به تهیه و نصب حلقه اقدام کنم.

 باشد که این حلقه مفقود شده از سلسله نابسامانی سامان یابد.

 

[ پنجشنبه ۱۳٩٠/٩/٢٤ ] [ ٤:٠٠ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه