کوهستان

إنا لله و إنا إلیه راجعون

این همه رفتند و مای شوخ چشم                   هیچ از ایشان نگرفتیم اعتبار.

فکر می کنم با گذشت سالهایی از عمر , انسان بیشتر شاهد از دست دادن عزیزان و کسان و دوستان بیشماری خواهد بود.که تاب و تحمل آن سنگین و طاقت فرسا است, و این مصائب دردناک, هشداریست که زنگهای کوچ و رحیل را برای ما بصدا در خواهد اورد, که امروز و فردا هم نوبت ماست.آری امسال شاهد از دست دادن مادر بسیار مهربانم بودم. در میان دستان ما به پرواز درامد. و از این سراچه خاکی رو بسوی منزل بقا شتافت. و بر ما گذشت از دوریش آنچه گذشت.

و همچنین فراق بسیاری از یاران و دوستان. و در طی دو روز گذشته نیز سه تن از دوستان بسیار عزیز قدیمی و از همکاران ارجمند را از دست دادیم با اندوه جانگداز. مرحوم شادروانان باسامی آقای فرادات,آقای مهندس محمد زمانی,آقای رضا نورمحمدی. با عرض تسلیت به خانواده های عزیزان  و سایر دوستان , از خداوند منان رحمت و آمرزش واسعه برای شادی روحشان و صبر و تحمل برای بازماندگان مسئلت داریم.

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت همنورد عزیز آقای محمد رضا نورمحمدی را به اطلاع می رسانم.

 در ضمن فردا  از ساعت 9 الی 11 صبح روز پنچشنبه 24 آذر ماه مراسمی ختمی در حسینه بختیاریها به مناسبت در گذشت  همنورد فقید شاد روان مرحوم آقای محمد رضا نور محمدی برگزار خواهد شد . حضور شما سروران موجب تسلی بازماندگان و دوستان خواهد بود.

باعرض سپاس و تشکر.

 

[ چهارشنبه ۱۳٩٠/٩/٢۳ ] [ ۱۱:۳۱ ‎ب.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه