کوهستان

ای که اسم او دوا و یاد او شفا است.

آقای علی بیات دوست عزیز و همنورد خوب شهرمان همدان, دیشب به منظور عمل جراحی فتق در بیمارستان شهید بهشتی همدان بستری و امروزیکشنبه 29 آبان راس ساعت 15/8 دقیقه به اتاق عمل رفت.از درگاه خداوند بخشاینده مهربان,برای این دوست عزیز وارجمند شفا و صحت وسلامتی کامل خواهانیم.


ایشان در دو هیئت سابق بعنوان رئیس روابط عمومی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان مسئولیت و تصدی امور را عهده دار بودند و منشا خدمات مفید و ارزنده ای بوده و هستند.

از صفات و خصوصیات بارز شان صراحت لهجه وبی پروایی و رک بودن زاید الوصفی است که هر کسی تاب و تحمل ان را ندارد به خصوص حالات روحی روانی غالب مرمان شهرمان.که به وضوح و آشکارا مکنونات قلبی خویش را به صراحت بیان نمی کنند.و عمدتا به نوعی ماخوذ به حیای حاد و بیش از حد تصوری هستند و بعضا نیز در روابط اجتماعی و برداشت های یکسویه و تجزیه و تحلیل های شخصی از امور و فعالیتها جاری و روز مره  رنجیده خاطر و دلخور خواهند شد.ایشان بدون چشم داشت و خالی از غرور و تزویر و ریا آنچه را شایسته و صلاح میدانست در حوزه زیست محیطی اجتماعی و کوهنوردی به هر شکل و وجهی با روشنی و صراحت بیان می کند و یا می نگارد. و به خاطر دارم در جلسه ای که ریاست محترم فدراسیون جناب آقای مهندس محمود شعاعی با ادب و متانت و صبر و آرامشی  که صفت شخصی ایشان است در همدان حضور داشتند.ضمن ادامه جلسه با کلامی آمیخته به نوعی طنز و ایهام رو به آقای اولنج کردند و گفتند: تا شما آقای بیات و خانم ایزدی را در مجموعه ی هیئت به همراه دارید,قطعا با هیچ مشگلی روبرو نخواهید شد!! و البته نیز هیج دشمنی نخواهید داشت.!!و متاسفانه درگرد و پیرامون هر کانون تصمیم گیری و مدیریتی ممکن است افرادی مجتمع و متمرکز شوند دارای روح مجامله گری و تملق و چاپلوسی.و با ارائه طریق ناصواب و راهکارهای  نسنجیده و مشورت و راهنمایی های نفسانی خویش جریان های مدیریتی را به سمت و سوی ناصواب ناکجا اباد رهنمون سازند و دیگران را علیرغم شایستگی و حسن درایت و مصلحت اندیشی به عنوان عناصر مخرب و ناکار آمد معرفی نمایند. اری علی بیات بدون کم و کاست هر چه را در پیرامون خویش باچشم نافذ و ضمیر روشن و دل آگاه خویش می بیند بدون هراس و بیم به رشته تحریر در میاورد و در سایت  هیئت و وبلاگ شخصی خویش مندرج و منعکس می نمود.تاجائیکه تحت پستی انتقادی از حضور مدیر کل تربیت بدنی و اتومبیل حامل ایشان در میدان میشان و بر روی سطح چمنهای آنجا به شیوه ای نغزو در کمال فصاحت و بلاغت  با کلامی موزون و نافذ کلایه نمود با درج عکسی که گوسفند ها امده اند اینجا چرا.... و با اشاره به خودرو ریاست محترم تربیت بدنی , این آمده , اینجا چرا؟ موجب مسائلی گردید. و دوستان نیز تاب نیاوردند. گفتند: بیات دوربینت پرید.

آری از هر انسان اندیشه و کارهای او خواهد ماند.و توشه هر کس اعمال اوست.تا فریفته نشویم و سرای باقی را به جهان فانی  نفروشیم. و موجب هلاکت و گمراهی خود و دیگران نگردیم.: احمق مردا که دل در روزگار بندد.که روزی نعمتی به زیبای دهد. و دیگر روز به زشتی باز ستاند.:(تاریخ بیهقی داستان حسنک وزیر)

 

[ یکشنبه ۱۳٩٠/۸/٢٩ ] [ ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ ] [ فروود ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم لطف ها می کنی ای خاک درت تاج سرم ای نسیم سحری بندگی من برسان گو فراموش مکن وقت دعای سحرم
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
پيوندهای روزانه